meble kuchenne na zamowienie warszawa

Witamy Państwa

Przedstawiamy 2 projekty remontu kuchni wraz z wykonaniem i montażem mebli kuchennych. Standardowe projekty w których się specjalizujemy. Jedna kuchnia wykonana na wysoki połysk a druga w półmacie.

Czas wykonania i realizacji każdego projektu (remont+ montaż mebli) to w sumie 2-3tyg.

Meble zawsze wykonywane są wcześniej ok 1 miesiąca.

Pozdrawiamy i zapraszamy nowych klientów do współpracy zespół Protop.

www.protop.com.pl

tel. 534 77 1919

I   2 kuchnia w półmacie:

meble kuchenne na zamówienie warszawa

generalny remont mieszkania warszawa

Witamy Państwa.

Po krótkiej przerwie przedstawiamy kolejny skończony projekt tych z generalny remont mieszkania warszawa. Projekt super ciężki wykonany dla dzieci naszych starych klientów. Mieszkanie znajdowało się na Bielanach w budownictwie z lat 50.Wymiana wszystkiego tak jak zawsze:

-elektryka

-hydraulika

-nowe tynki gładzie gipsowe

-nowe podłogi,drzwi

-sufity podwieszane

-nowa łazienka,kuchnia

-nowe szafy

-nowe meble kuchenne

Mieszkanie 55m2 czas wykonania 9 tyg.

Życzymy miłego oglądania i zapraszamy nowych klientów do współpracy

www.protop.com.pl

te. 534 77 1919

Pozdrawiamy Zespół Protop…

meble kuchenne na zamowienie warszawa

Witamy Państwa

Na poniższych zdjęciach przedstawiamy generalny remont kuchni wraz z wykonaniem i montażem mebli kuchennych.Tym razem kuchnia w stylu klasycznym. Pozdrawiamy i zapraszamy nowych klientów do współpracy.

Zespół PROTOP

20180626_185008

generalny remont mieszkania warszawa

Przedstawiamy Państwu Generalny remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Remont został wykonany w najwyższym standardzie. Wszystkie etapy pokazane są na zdjęciach. Firma Protop była odpowiedzialna za prace remontowe oraz ich pełny nadzór ,wszelkie materiały ,zakup wszystkich akcesori potrzebnych do wykonania remonty,płytki,podłogi,drzwi ,oświetlenie,osprzęt do kuchni, wymianę okien itp oraz za wykonanie i montaż mebli kuchennych. Czyli nasza specjalność.

Zapraszamy do wsółpracy nowych klientów Zesół PROTOP.

remont domu warszawa czosnów

Witamy Państwa Serdecznie . Za nami ciężki rok . Ilość remontów wykonanych mebli przez nas zespół jest przeogromna.Wykonywaliśmy w tym czasie remonty mieszkań jak i remonty domów. Zarówno remonty ze stanu deweloperskiego jak i generalne remonty .

Po niżej prezentyjemy kilka zdjęć z remontu domu z Czosnowa. W zakres prac wchodziło:

  • 3 łazienki
  • podłogi
  • elektryka
  • tynki gładzie
  • tarasy
  • Parapety
  • Malowania
  • Kuchnia
  • wszelkie przeróbki zgodne z projektem

kompleksowy remont mieszkania warszawa

kompleksowy remont mieszkania warszawa

Witamy Państwa po raz kolejny w tym roku 2018.

Właśnie ukończyliśmy kolejny generalny -kompleksowy remont mieszkania warszawa na ul. Paryskiej w Warszawie. Remont tak jak zwykle z naszą firmą przebiegł sprawnie i szybko.

Początek  7 stycznia, a odbiór prac 12 marca.

Kolejny remont do kolekcji firmy, w stylu nowoczesnym.

Jak każdy kompleksowy remont warszawa zaczęliśmy tak jak zawsze od projektu a skończyliśmy na wizualizacjach. Klient miał do wyboru jak zawsze setki produktów w różnych przedziałach cenowych. Po ustaleniu budżetu zabraliśmy się za planowanie przestrzeni ,dobieranie produktów oraz zakresu prac jaki możemy dokonać z pieniędzy przeznaczonych na projekt.

 Powstały przy tym rożne koncepcje i różne rozwiązania, została stworzona lista produktów do wyboru i zostało to ujęte  na poniższych zdjęciach: 

 

Po wygenerowaniu wizualizacji klient  mógł zobaczyć swoją wizję…   na zdjęciach i ocenić jak „ona” będzie wyglądała w rzeczywistości.  Na tym etapie większość klientów 🙂 nie jest zbytnio zadowolonych z pierwotnych swoich wizji i wymaga od nas zmiany kolorystki oraz produktów.

Dlatego tak ważną sprawą i częścią jest wykonanie projektu i wizualizacji, umożliwia to wprowadzenie wszelkich zmian „przed” rozpoczęciem projektu przy czym nie naraża to w żaden sposób budżetu i można wtedy uniknąć wielu rozczarować i niepotrzebnych kosztów  w trakcie trwania i po skończonym projekcie. Bo najważniejsze jest to aby każdy kompleksowy remont mieszkania warszawa po „skończeniu” sprawiał nam 100% satysfakcji i uciechy…….

Kolejny etap to remont…

Firma Protop jeśli takie uzgodnienia były zawarte z klientem zajmuje się wszystkim.

od wyprowadzenia z mieszkania z wszystkimi meblami po zakup całego asortymentu, wykonanie remontu, zakup szystkich niezbędnych materiałów budowlanych oraz wykończeniowych .

 

W ostatniej fazie końcowej montowane są meble, malowane ściany, układane  podłogi

montowane jest oświetlenie , drzwi, cokoły,  cała armatura łazienkowa, przyjeżdża AGD kuchenne.

Wszystko w kompleksowy remont mieszkania warszawa jest planowane- zgrywane, podłączane   przez firmę   Protop.  

Tak więc remont  może być przyjemnością a nie męką:)

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie bo każdy z nas jest innym człowiekiem a my Firma Protop jesteśmy tylko od tego aby drodzy klienci realizować wasze marzenia..:)

Zapraszamy do współpracy nowych klientów którzy poszukują spokoju, uczciwości,profesjonalności firmy remontowo-budowlanej która czerpie satysfakcje z realizowanych projektów a nie tylko z zarabiania pieniędzy!

Pozdrawiamy Zespół PROTOP.

A na koniec to co każdy lubi najbardziej zdjęcia przed i po w jednym:)

generalny remont mieszkania warszawa

generalny remont mieszkania warszawa

Witamy Państwa

Przedstawiamy Państwu kolejny standardowy projekt generalnego remontu mieszkania w starej przedwojennej kamienicy w Warszawie.

Cała realizacja od początku do końca była wykonywana i kontrolowana przez firmę Protop.

Klient pozostawał za granicą przez cały okres przygotowań i trwania remontu. 

Wykonalismy wszystko! od projektu, koncepcji, wizualizacji, przygotowaniu listy produktów: płytek, zlewów, kranów, całe AGD, poprzez wykonanie generalnego remontu z zakupem materiałów, produktów, wykonaniem wszystkich mebli, zabudów oraz kompleksowym montażem kabiny prysznicowej, luster, oświetlenia etc…

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu procesu od początku do samego końca remontu mieszkania.

Jeszcze raz zapraszamy nowych klientów do współpracy  z naszym zespołem i życzymi miłego oglądania generalny remont mieszkania warszawa.

Z wyrazami szacunku

Zespół PROTOP…

 generalny remont mieszkania warszawa

Podobne zdjęcia: