Świadczone przez nas usługi:

• remonty mieszkan warszawa• firma remontowa warszawa• komercyjne projekty biura warszawa• meble na zamowienie warszawa• montaz podlog warszawa• remont lazienki warszawa• remonty barow restauracji warszawa• remonty kuchni warszawa• stolarka wykonczeniowa warszawa• schody na zamowienie warszawa• stolarz budowlany warszawa• szafy na zamownie warszawa• montaz wymiana blatow kuchennych warszawa• wymiana frontow kuchennych warszawa• meble kuchenne na zamowienie warszawa• uslugi hydrauliczne warszawa• uslugi elektryczne warszawa• malowanie i taperowanie warszawa• suche tynki zabudowy warszawa• izolacja domow i mieszkan warszawa• ganki balkony altanki warszawa• lustra i szklo na zamowienie warszawa• budowa nowych domow warszawa

meble na zamowienie warszawa

Meble na zamowienie warszawa

Protop  posiada własny zakład stolarsko-produkcyjny mieszczący  się w Warszawie przy ulicy Łopuszańskiej 38 .

 

Wykonujemy wszelakie zabudowy oraz meble na zamówienie,schody,drewniane blaty,drzwi oraz wiele innych.Ponadto współpracujemy z tartakami , lokalnymi sklepami,hurtowniami , tak aby nasi klienci mieli jak najwiekszy dostęp do branży meblarskiej.Współpracujące z nami firmy wiedzą czego od nich oczekujemy a oczekujemy zasze tego samego:najwyższej jakosci,uczciwosci i jak to jest możliwe najlepszej ceny.Proponujemy Państwu atrakcyjną ofertę artykułów wyposażenia wnętrz zarówno pod względem wzornictwa jak i wykorzystywanych materiałów. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia przygotowujemy we współpracy z architektem indywidualny projekt oraz wizualizację wnętrza,co pozwala Państwu wprowadzić niezbędne poprawki, aby uzyskać 100% zadowolenia.
Protop cechuje wysoka jakość wykończenia oraz niepowtarzalny styl i przystępna cena.

W swojej ofercie mamy również szeroki zakres usług stolarskich – od pojedynczych mebli po kompletne zabudowy pomieszczeń kuchennych, bibliotek, salonów, garderób.
Wykonujemy meble na zamówienie, meble projektowe, tapicerowane, oferujemy również pomoc w projektowaniu i zagospodarowaniu przestrzeni zgodnie z życzeniem klienta.
Przy produkcji naszych wyrobów stosujemy materiały najwyższej jakości, w tym drewno, płyty fornirowane i laminowane, płyty MDF. W swoich projektach wprowadzamy nowatorskie rozwiązania.

            Co jest najważniesze dla nas  przy wspólpracy z klientem w projekcie meble i zabudowy warszawa:
-Komunikacja z klientem jest dla nas priorytetem, chcemy mieć pewnosć, że klient czuje się komfortowo z nami i projektem  który nam powierzył . Zaufanie jest najważniejsze.
-Protop i klient ma wspólny cel i jest to projekt jak najszybciej skończony, bez utraty jakosci.

 

 FIRMA REMONTOWA WARSZAWA

 

 

 

          Przez ponad 20 lat, PROTOP, budowniczowie i remonterzy są czołową firmą zajmującą się przebudowami i remontami domów w regionie Mazowieckim . Od momentu założenia

 

         firmy Zrealizowaliśmy ponad 5700 przebudów domów i remontów mieszkań w całym mieście i na przedmieściach.  Tym samym współpracując z jednymi z najbardziej przyjaznych i najbardziej pomysłowych właścicieli domów w Warszawie, byliśmy zaangażowani w wiele różnych projektów przebudów domów i renowacji. W rzeczywistości uważamy, że wszystko, o czym marzymy  w domu,mieszkaniu z nami Firmą PROTOP możemy mieć  . Od małych dodatków , po przebudowy kuchni i renowacje piwnic czy remonty łazienkowych spa, tworzymy niestandardowe przestrzenie, które odzwierciedlają unikalne wymagania stylistyczne i funkcjonalne każdego klienta . 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpłatne konsultacje.. w biurze firmy na ul . Łopuszańskiej 38 w Warszawie.

 

 

 

                                                   REMONTY WARSZAWA

 

 

 

 

 

 

 

PROTOP rozpoczyna każdy nowy projekt przebudowy/remontu  konsultacją domową.

 

 

 

Profesjonalny kierownik Budowy przychodzi do domu, aby dokładnie zrozumieć i zbadać, co chcesz osiągnąć. Podczas tego spotkania zapoznamy się z istniejącym stylem architektonicznym Twojego domu/mieszkania zrozumiemy podział na strefy twojej przestrzeni życia i pomożemy ustalić, co możemy, a czego nie można osiągnąć i za jaką cenę.

 

 

 

 

 

 

 

Współpraca z ekspertem od renowacji

 

 

 

 

 

 

 


Spotkanie to jest bardzo dobrą  okazją do współpracy z ekspertem od renowacji i podzielenia się swoimi pomysłami, od "musze to mieć" do drobnych szczegółów, które sprawią, że Twój dom będzie dla Ciebie odbiciem samego siebie. PROTOP skupi się na poznaniu Ciebie i wyraźnym komunikowaniu naszego unikalnego procesu przebudowy, abyś mógł podjąć dobrze ukształtowaną i świadomą decyzję. Wiemy, że zobowiązanie się do remontu domu jest dużym przedsięwzięciem i potrzebujesz odpowiedzi na swoje pytania. Uważamy, że naszym zadaniem jest upewnienie się, że przed rozpoczęciem pracy jesteś w pełni świadomy wszystkich szczegółów projektu.

 

 

 

 

 

 

 

Dokładny plan przebudowy domu

 

 

 


Szczegółowe specyfikacje firmy PROTOP definiują każdy projekt, dzięki czemu dokładnie wiesz, co jest zawarte w przebudowie domu/mieszkania. Każdy szczegół jest wyraźnie omówiony i wyjaśniony. Aby to osiągnąć, przeprowadzimy Cię przez PROTOP  S.T.A.R.T. Przetwórz "System do zapewnienia zasobów i czasu", który pomoże Ci wyobrazić sobie, jak ostatecznie zostanie utworzony twój projekt.

 

 

 

Kompletna kompilacja z jednym źródłem

 

 

 


Ten proces projektowania / budowy, który został dopracowany i udoskonalony w tysiącach projektów, zapewnia, że ​​wszystko jest rozliczane i realizowane. Od projektu i planowania po ostateczne przejście, w tym nasze wieloletnie gwarancje, zapewniamy dokładny plan i ścieżkę, aby się tam dostać. Dzięki temu proces renowacji staje się bardziej przewidywalny i minimalizuje niespodzianki.

 

 

 

Proces PROTOP S.T.A.R.T.®:
Krok 1: Wstępna konsultacja
Krok 2: Planowanie i projektowanie
Krok 3: Opcje finansowe
Krok 4: Dane techniczne i zatwierdzenie kosztów
Krok 5: Sfinalizuj plany i wybór materiałów
Krok 6: Zezwalaj na przetwarzanie
Krok 7: Planowanie materiałów, pracy i wyposażenia
Krok 8: Nadzór nad budową
Krok 9: Oczyszczanie i przejście
Krok 10: Gwarancja na konstrukcję

 [przewiń do góry]

Adres siedziby firmy:  
ul. Łopuszańska 38
02-232 Warszawa
Biuro i zakład stolarski
ul. Łopuszańska 38
02-232 Warszawa
tel.: 534 77 1919
22 299 2278
info@protop.com.pl

 
(c) 2011-2018 Copyright by PROTOP    Polityka prywatnosci    Warunki Gwarancji    Warunki Sprzedazy    Mapa strony
Wykonanie PROFES