ProTOP

Protop – remonty mieszkań Warszawa – to nasze hasło.

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną z własną stolarnią z siedzibą w Warszawie.

Z przesłaniem ku uczciwości, jakości i doskonałości jako licencjonowany generalny wykonawca, jesteśmy dumni z naszego zespołu najwyższej klasy specjalistów we wszystkich dziedzinach budownictwa. Zbudowaliśmy silną sieć podwykonawców, dostawców, pośredników w handlu nieruchomościami, oraz architektów i projektantów, firm ubezpieczeniowych, prawników i innych specjalistów z branży.

Wierzymy, że komunikacja jest jednym z głównych priorytetów w zakresie efektywności i sukcesu. Jesteśmy dumni i oddani temu co robimy, każdy klient i jego projekt nawet ten najmniejszy jest przez nas traktowany priorytetowo, jesteśmy z wami od samego początku do samego końca.

UWAGA!!!

Wykonaliśmy Remont typowej łazienki w starym Budownictwie z lat 60 ubiegłego wieku przy ul. Racławickiej 25 w Warszawie.

Modyfikacje polegały na doprowadzeniu nowej elektryki(światło, gniazdka oraz modyfikacji istniejącej hydrauliki. Łazienka posiadała wannę która zastąpiona została prysznicem.Został wykonany sufit podwieszany z nowym oświetleniem halogenowym 12V. Kabina prysznicowa,WC montaż firmy KOLO.   MOŻNA GO OBEJRZEĆ W KATEGORII TWOJE OSTATNIE WPISY PO LEWEJ STRONIE EKRANU . Miłego oglądania:)

Remont express !!!!

—–Właśnie skończyliśmy expresowy remont na ulicy Pułku Baszta 5 w Warszawie dla Państwa Stanisława i Barbary Lechowskich. Remont trwał niecałe 2 tygodnie!

Referencje Państwa Lechowskich można przeczytać na stronie głównej Protop w zakładce REFERENCJE.:

—-WŁAŚNIE SKOŃCZYLIŚMY KOLEJNY PROJEKT NA ULICY KOLEJOWEJ MOŻNA GO OBEJRZEĆ

PROJEKT Remont Mieszkania Warszawa , UL KOLEJOWA 47 …………