Remont domu Warszawa Bialoleka Ostrodzka

Witamy Państwa,

Przedstawiamy Państwu typowy remont domu zakupionego z rynku wtórnego oraz wykonanie większości zabudów meblowych.

Zwrócili się do nas stali klienci, którym robiliśmy remont kilka lat temu, którym powiększyła się rodzina i zmuszeni byli kupić większy lokal, w tym przypadku był to dom ok 200m2.

Tak jak zawsze  nasi klienci to ludzie aktywni rodzinnie i zawodowo, którzy oczekują najwyższych standardów, uczciwości, przygotowania , prowadzenia projektu od a do ż, oraz wykonania całego zakresu prac remontowych, zakupowych, wykończeniowych wraz z wykonaniem i montażem mebli. Wszystko w jednej firmie PROTOP.

Zajmujemy się nie tylko wykonaniem, ale i doradztwem. Ludzie nas znają i wiedzą,czego mogą oczekiwać. A my wiemy że nie robimy tego za darmo tylko za uczciwe wynagrodzenie. Jesteśmy firmą, która zatrudnia pracowników i podwykonawców – tylko  z uprawnieniami. Mamy Masę kontaktów z hurtowaniami-armatury, płytek, granitów itp. gdzie klient ma naprawdę wybór z najlepszych produktów. W dzisiejszych czasach śmiało możemy powiedzieć, że pod względem doświadczenia, możliwości wykonania wszelkiego rodzaju, budów, remontów, lub mebli na zamówienie  jesteśmy w czołówce rynku warszawskiego.

Dlatego zapraszamy do naszego grona tych nowych klientów którzy poszukują przy małych i dużych remontach spokoju ale i pewności że to co zostanie wykonane przetrwa wiele lat oraz zostanie wykonane z ich oczekiwaniami.

Zespół Protop

Oto kilka zdjęć z projektu remontu domu oraz wykonania zabudów meblowych .